TFF 3. Lig'de 1. hafta heyecanı! Maçlar başlıyor...Ağrı Spor Sahaya İniyor

TFF 3. Lig'de 1. hafta heyecanı! Maçlar başlıyor...Ağrı Spor Sahaya İniyor
 Tarih: 30-08-2019 12:04:01   Güncelleme: 30-08-2019 12:15:01
TFF 3. Lig'de 1. hafta heyecanı! Maçlar başlıyor...Ağrı Spor Sahaya İniyor

TFF 3. Lig'de 2019-2020 sezonu, hafta sonunda oynanacak ilk hafta maçlarıyla başlayacak.

Ligde bu sezon 2. Grup'ta 17, 1 ve 3. gruplarda ise 18'er takım çift devreli lig usulüne göre mücadele edecek.

Gruplarında ilk sırayı alan takımlar, TFF 2. Lig'e yükselecek. Sezonu 2, 3, 4 ve 5. sırada bitirecek ekipler, üst lige çıkacak son 3 takımın belirleneceği play-off müsabakalarına katılma hakkı kazanacak.

Ligde normal sezon müsabakaları sonunda 18 takımlı 2 grupta puan cetvelinin son 3 sırasında yer alan takımlar, 17 takımlı 2. Grup'ta ise son 2'de bulunanlar olmak üzere toplam 8 ekip bir sonraki sezon Bölgesel Amatör Lig'de yoluna devam edecek. 
TFF 3. Lig'de normal sezon 25 Nisan 2020 tarihinde sona erecek. 

- İlk haftanın programı 

Ligde ilk haftanın maç programı şöyle:

1. Grup

Yarın: 
17.00 Silivrispor-Erzinspor (Silivri) 
17.00 Sultanbeyli Belediyespor-Manisaspor (15 Temmuz) 

1 Eylül Pazar: 
16.00 Artvin Hopaspor-Yomraspor (Hopa İlçe) 
16.00 Yeni Orduspor-68 Aksaray Belediyespor (Ordu 19 Eylül) 
16.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Şile Yıldızspor (Faruk Çelik) 
16.30 Serik Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor (Serik İsmail Oğan) 
16.30 Düzcespor-Kızılcabölükspor (Düzce 18 Temmuz) 
16.30 Tokatspor-Çatalcaspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 
20.00 Ci Group Buca-Çankaya (Yeni Buca) 

2. Grup

Yarın: 
17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Karşıyaka (Tepecik Şenol Güneş)

 

       

1 Eylül Pazar: 

16.00 Ofspor-Erbaaspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 
16.00 Elazığ Belediyespor-Ağrı Spor

1970 (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası) 

16.00 Payasspor-Kocaelispor (Payas İlçe) 
16.00 Cizrespor-Kemerspor 2003 (Cizre İlçe) 
17.00 Turgutluspor-Fatsa Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül) 
17.00 Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor (Derince Belediyespor Doğal Çim) 
20.00 Fethiyespor-Erokspor (Fethiye İlçe) 

3. Grup

1 Eylül Pazar: 
15.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bayrampaşa (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 
16.00 Batman Petrolspor-1954 Kelkit Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 
16.30 Nevşehir Belediyespor-Diyarbekirspor (Nevşehir Gazi) 
16.30 Yozgatspor 1959-Osmaniyespor (Yozgat Bozok) 
17.00 Karacabey Belediyespor-Pazarspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 
17.00 Gölcükspor-Altındağ Belediyespor (Gölcük Şehir) 
17.00 Muğlaspor-Nazilli Belediyespor (Muğla Atatürk) 
17.00 Halide Edip Adıvarspor-Somaspor (Maltepe Hasan Polat) 
17.00 Modafen-Darıca Gençlerbirliği (Şile)

 

  Bu haber 105 defa okunmuştur.   Editör: agrihabertv.com
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER AĞRI HABERLERİ Haberleri
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Fenerbahçe 1 1 0 0 5 0 3 +5
2 Sivasspor 1 1 0 0 3 0 3 +3
3 Yeni Malatyaspor 1 1 0 0 3 0 3 +3
4 Yukatel Denizlispor 1 1 0 0 2 0 3 +2
5 Alanyaspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
6 Antalyaspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
7 Çaykur Rizespor 1 1 0 0 1 0 3 +1
8 Kasımpaşa 1 0 0 1 1 1 1 0
9 Trabzonspor 1 0 0 1 1 1 1 0
10 Konyaspor 1 0 0 1 0 0 1 0
11 MKE Ankaragücü 1 0 0 1 0 0 1 0
12 Gençlerbirliği 1 0 1 0 0 1 0 -1
13 Göztepe 1 0 1 0 0 1 0 -1
14 Kayserispor 1 0 1 0 0 1 0 -1
15 Galatasaray 1 0 1 0 0 2 0 -2
16 Beşiktaş 1 0 1 0 0 3 0 -3
17 Medipol Başakşehir 1 0 1 0 0 3 0 -3
18 Gazişehir Gaziantep 1 0 1 0 0 5 0 -5
Takım O G M B A Y P AV
1 Menemenspor 1 1 0 0 2 0 3 +2
2 Adana Demirspor 1 1 0 0 2 0 3 +2
3 Akhisarspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
4 Fatih Karagümrük 1 1 0 0 3 1 3 +2
5 Hatayspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
6 Osmanlıspor FK 1 1 0 0 2 1 3 +1
7 Ümraniyespor 1 1 0 0 3 1 3 +2
8 BB Erzurumspor 1 0 0 1 2 2 1 0
9 İstanbulspor 1 0 0 1 2 2 1 0
10 Keçiörengücü 1 0 0 1 1 1 1 0
11 Adanaspor 1 0 1 0 0 1 0 -1
12 Altay 1 0 1 0 1 3 0 -2
13 Altınordu 1 0 1 0 0 1 0 -1
14 Balıkesirspor 1 0 1 0 0 2 0 -2
15 Boluspor 1 0 1 0 1 2 0 -1
16 Bursaspor 1 0 1 0 1 3 0 -2
17 Giresunspor 1 0 1 0 0 2 0 -2
18 Eskişehirspor 1 0 0 1 1 1 5 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Afjet Afyonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amed Sportif 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bak Spor 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gümüşhanespor 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hacettepe Spor 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0 0 0 0 0 0
7 İnegölspor 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Manisa BBSK 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pendikspor 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Samsunspor 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sancaktepe Bld 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Sarıyer 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Yeni Çorumspor 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0 0
17 1922 Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Şanlıurfaspor 0 0 0 0 0 0 6 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buca FK 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Çankaya FK 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Çatalcaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Düzcespor 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Erzin Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kızılcabölükspor 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Serik Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sultanbeyli Bld. 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Şile Yıldızspor 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Yeni Orduspor 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Yomraspor 0 0 0 0 0 0 0 0
16 24 Erzincanspor 0 0 0 0 0 0 0 0
17 68 Aksaray Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Manisaspor 0 0 0 0 0 0 6 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/08/2019 Beşiktaş vs Göztepe
 24/08/2019 MKE Ankaragücü vs Kayserispor
 24/08/2019 Alanyaspor vs Kasımpaşa
 24/08/2019 Medipol Başakşehir vs Fenerbahçe
 25/08/2019 Çaykur Rizespor vs Sivasspor
 25/08/2019 Trabzonspor vs Yeni Malatyaspor
 25/08/2019 Antalyaspor vs Yukatel Denizlispor
 25/08/2019 Galatasaray vs Konyaspor
 26/08/2019 Gazişehir Gaziantep vs Gençlerbirliği
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/08/2019 Boluspor vs Adana Demirspor
 24/08/2019 Keçiörengücü vs Osmanlıspor FK
 24/08/2019 Altınordu vs Fatih Karagümrük
 24/08/2019 Balıkesirspor vs BB Erzurumspor
 25/08/2019 Ümraniyespor vs Giresunspor
 25/08/2019 Menemenspor vs Hatayspor
 25/08/2019 Adanaspor vs Eskişehirspor
 25/08/2019 Bursaspor vs Akhisarspor
 26/08/2019 İstanbulspor vs Altay
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Etimesgut Belediyespor vs Niğde Anadolu FK
 01/09/2019 Bayburt İÖİ vs Elazığspor
 01/09/2019 Sivas Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2019 Van BBSK vs Bandırmaspor
 01/09/2019 Ankara Demirspor vs Bodrumspor
 01/09/2019 Kastamonuspor 1966 vs Tuzlaspor
 01/09/2019 Eyüpspor vs Kırşehir Belediyespor
 01/09/2019 Utaş Uşakspor vs Kahramanmaraşspor
 01/09/2019 Sakaryaspor vs Ergene Velimeşe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Silivrispor vs Erzin Spor
 31/08/2019 Sultanbeyli Bld. vs Manisaspor
 01/09/2019 Artvin Hopaspor vs Yomraspor
 01/09/2019 Karaköprü Belediyespor vs Şile Yıldızspor
 01/09/2019 Yeni Orduspor vs 68 Aksaray Belediyespor
 01/09/2019 Düzcespor vs Kızılcabölükspor
 01/09/2019 Serik Belediyespor vs 24 Erzincanspor
 01/09/2019 Tokatspor vs Çatalcaspor
 01/09/2019 Buca FK vs Çankaya FK
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
AĞRI BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI NASIL DEĞERLENDİRİYORSUNUZ
Bu anket'e Üye Girişi yaparak oy kullanabilirsiniz.
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI